Життя   • 12 грудня 2018 року, 12:50993

Омелян хоче відновити аеропорт у Мукачеві, але є нюанс

На відновлення аеропорту у Мукачеві потрібно 3 мільярди гривень

Міністр інфраструктури Володимир Омелян вважає за необхідне відновлення аеропорту в Мукачеві для повноцінного функціонування авіасполучення між Києвом і Закарпаттям.

"Сподіваюся, що в цьому році ми запустимо нове авіасполучення між Києвом та Ужгородом. Це перехідний варіант, є проблеми в тому, що ужгородський аеропорт не може розвиватися, оскільки з одного боку він затиснутий містом, а з іншого – кордоном. Там дуже коротка злітна смуга, яка може приймати тільки невеликі літаки. Для повноцінної роботи потрібно відновлювати аеропорт Мукачева або будувати десь в іншому місці. Поки що дискусія ведеться", – сказав він.

Читайте також:  Міністр Омелян заявив, що у 2020 році у Мукачеві можуть збудувати аеропорт

За словами міністра, Мінінфраструктури сподівалося на виділення коштів на відновлення аеропорту "Мукачево" у держбюджеті-2019, однак ця ініціатива не була підтримана депутатами Верховної Ради.

Міністр додав, що для відновлення аеропорту "Мукачево" необхідно відновити 2,5 км злітної смуги (вартість від 2 до 3 млрд гривень) та будівництво терміналу (від 20 до 15 млн євро).

Нагадаємо, міська влада Мукачева шукатиме інвесторів для будівництва цивільного летовища на місці колишнього військового аеродрому.

Джерело: УН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів