Життя   • 17 грудня 2018 року, 15:18703 ФОТО

На Закарпаття привезли Вифлеємський Вогонь Миру

В Ужгород 16 грудня привезли Вифлеємський Вогонь Миру

«Вифлеємський Вогонь Миру» — міжнародна щорічна скаутська акція напередодні Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Цю передріздвяну традицію започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн.

В Ужгород привезли Вифлеємський Вогонь

За інформацією організаторів, уперше за історію Пласту на Закарпатті скаути зі Словаччини передали Вогонь закарпатським пластунам.

Читайте також:  Розпочався Різдвяний піст: що не можна робити впродовж 40 днів

16 грудня Вогонь привезли до ужгородського Хрестовоздвиженського греко-католицького катедрального собору. Секретар Ужгородської міської ради Андріана Габор разом із настоятелем собору о. Іваном запалили велику свічку храму.

Вифлеємський вогонь в Ужгороді

Далі діти поширювали Благодатний Вогонь малими свічками серед вірян. Ужгородці принесли лампадки, аби Вифлеємський вогонь миру принести й у свої домівки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів