Грип А на Закарпатті: хворіє дедалі більше людей

Життя  28 січня 2019 року, 12:55 1787

За минулий тиждень із симптомами гострої респіраторної інфекції до закладів охорони здоров’я області звернулося 5 446 осіб. Показник захворюваності становить 432 на 100 тисяч населення та перевищує визначений епідемічний поріг на 1,3%. Реєструється збільшення кількості звернень у порівнянні з попереднім тижнем на 52% (на 1856 випадків).

Серед осіб, що звернулися за медичною допомогою – 3 590 дітей віком до 17 років (60% від усіх захворілих) та 2169 дорослих (40%). Найвищі інтенсивні показники захворюваності серед дітей віком 5-14 років та 15-17 років. Найбільше зверталися по медичну допомогу діти у Берегівському, Іршавському та Рахівському районах (70% захворілих).

Читайте також:  В Україну прийшов грип-убивця: чим він небезпечний

Минулого тижня госпіталізовано з приводу респіраторних інфекцій 283 особи (5% захворілих). Швидкими тестами підтверджений діагноз грипу А у 18 хворих, в тому числі 11 у дітей та 7 у дорослих (13 в Ужгороді, 5 в Ужгородському районі). Як зазначили в прес-центрі ОЦЗ в Закарпатській області, перевищені епідемічні пороги у Воловецькому, Міжгірському, Ужгородському, Мукачівському та Рахівському районах та в Ужгороді.

Із 28 січня призупинено навчальний процес у школах Ужгорода, у Міжгірському районі, навчальних закладах відділу освіти Ужгородської РДА (крім м.Чоп та Баранинської ОТГ), деяких навчальних закладах Воловецького району. Продовжено канікулярний період в школах Тячівського та Хустського районів (крім міста Хуст) до 4 лютого. Протиепідемічні та профілактичні заходи в області тривають.

Нагадаємо, на Виноградівщині через пневмонію помер заробітчанин. Серед ймовірних причин летального випадку – ускладнення після перенесеного грипу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0