Життя   • 29 січня 2019 року, 13:5211807 ВІДЕО

Закарпатка знялася у програмі "Стосується кожного". Жінка шокувала всю Україну

Закарпатка знялася у програмі Стосується кожного на телеканалі Інтер. Жінка шокувала всю Україну

Раптова смерть 5-місячної закарпатки Богданки у Івано-Франківській області викликала чималий резонанс. Після того, як уночі вітчим пішов заспокоїти немовля, на ранок дитині стало зле. На жаль, лікарі не змогли врятувати немовля.

За попередніми даними, дівчинка померла через численні забої. За підозрою у вбивстві затримали вітчима Богдани – 26 річного Андрія Юрчишина. Рідний батько 5-місячної Богданки – закарпатець Іван Черничко про смерть доньки дізнався з новин. Він певен, що у смерті дівчинки винна її мати – 24-річна закарпатка.

Читайте також:  Чоловік вбив 5-місячну дитину: мати дівчинки шокувала своєю позицією

Іван шкодує, що свого часу не забрав маленьку до себе. Натомість, сама мама – Марія Семак, звинувачує в трагедії лікарів. На її думку, дівчинку можна було врятувати, навіть незважаючи на численні травми.

Відомо, що 24-річна жінка з цим немовлям та ще однією 3-річною донькою восени переїхала до чоловіка наІвано-Франківщину із Закарпаття. Що ж трапилося насправді? Трагічна випадковість, помилка лікарів чи наслідки жорстокого виховання? Чому мама загиблої дівчинки намагається виправдати підозрюваного у злочині? Дивіться шокуючу історію у програмі "Стосується кожного".

Нагадаємо, на Закарпатті під час пологів померла жінка. Чоловік звинувачує лікарів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів