В області зростає рівень захворюваності на ГРВІ. Найбільше діти хворіють на Берегівщині, Іршавщині та Рахівщині

Життя  31 січня 2019 року, 10:42 2603

Протягом минулого тижня до медичних закладів Закарпаття із симптомами гострої респіраторної вірусної інфекції (ГРВІ) звернулося 5 тисяч 446 осіб. Показник захворюваності становить 432 на 100 тисяч населення і перевищує визначений епідемічний поріг 427 на 1,3%.

Порівняно з попереднім тижнем кількість звернень до медзакладів зросла на 52% (або на 1856 випадків). 60% від усіх захворілих – діти до 17 років, при цьому найінтенсивніші показники захворюваності фіксуються серед дітей від 5 до 14 років (51%).

Читайте також:  В Україну прийшов грип-убивця: чим він небезпечний

Географія найбільшого поширення захворюваності дітей – Берегівський, Іршавський та Рахівський райони (70% звернень). Протягом тижня через респіраторні інфекції госпіталізовано 283 особи. Швидкими тестами підтверджений діагноз грипу «А» у 18 хворих (у тому числі, 11 дітей).

Епідемічні пороги перевищені в 2,9 разів у Воловецькому районі, на 73% – у Міжгірському, на 68% – в Ужгородському, на 22% – у Мукачівському, на 3% у Рахівському районах та на 51% – у м. Ужгород.

Читайте також:  Кір та ГРВІ наступають: в одному з районів Закарпаття оголосили карантин

Через різке збільшення захворюваності з 28 січня введено карантин у школах м. Ужгород, навчальних закладах відділу охорони здоров’я Ужгородської РДА (та Баранинської ОТГ), деяких навчальних закладах Воловецького району. До 4 лютого продовжені канікули в школах Тячівського та Хустського районів (крім м. Хуст).

Нагадаємо, закарпатець повернувся із заробітків у важкому стані і невдовзі помер. Серед ймовірних причин – ускладнення після перенесеного грипу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0