У школах Ужгорода сьогодні продовжили карантин

Життя  31 січня 2019 року, 16:16 942

Таке рішення прийняли сьогодні, 31 січня, на засіданні протиепідемічної комісії в Ужгородській міській раді. Епідемічна ситуація з грипу та ГРВІ в Ужгороді залишається складною, епідемічний поріг перевищено на 58,6% за показник епідемічного порогу (815,3 на 100 тис. нас.). Медики фіксують і подальше зростання захворюваності серед ужгородців.

Щодо ГРВІ, то зареєстровано 1454 випадки звернень мешканців міста за медичною допомогою у зв’язку із цим захворюванням. Кількість звернень зросла на 40,2% (420 випадків) порівняно з минулим тижнем (1037). Зростає і динаміка показників відсутності дітей в дитсадках за останні дні.

Серед загальної кількості захворілих – 867 (59%) дітей до 17 років, що на 248 осіб більше, ніж попереднього тижня (619). Ріст становить 40%. З-поміж захворілих – 38% школярів. Захворюваність серед дорослого населення міста становить 587 осіб, що на 40,4% (на 169 хворих) більше, ніж попереднього тижня (418 осіб). Госпіталізовано 101 хворого (6,9% від усіх захворілих), з них 81 дитина (80,2%).

Читайте також:  В області зростає рівень захворюваності на ГРВІ. Найбільше діти хворіють на Берегівщині, Іршавщині та Рахівщині

За останні три тижні епідемічного сезону серед ужгородців зареєстрували 37 лабораторно підтверджених випадків діагнозу сезонного грипу типу А, зокрема один випадок грипу типу А+В.

Для зниження темпів захворюваності фахівці рекомендують продовжити карантин у шкільних навчальних закладах із понеділка, 4 лютого, до стабілізації епідемічної ситуації в Ужгороді. Рекомендовано ввести обмежувально-карантинні заходи у дитячих дошкільних навчальних закладах міста.

Керівники відповідних підприємств та організацій мають забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних вимог, зокрема провітрювання приміщень, вологого прибирання з використанням засобів дезінфекції, що дозволені законодавством до застосування в дитячих, освітніх, житлових приміщеннях, транспортних засобах загального користування. Також радять максимально обмежити проведення масових заходів на період епідемії.

Нагадаємо, у школах Чопа ввели карантин до 8 лютого.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0