"Стосується кожного": історія про долю 11-річної закарпатки вразила Україну

Життя  9 лютого 2019 року, 10:08 8876 ВІДЕО

Понад п’ять років Наталія Манаєнко з Закарпаття разом із хворою донькою та онукою змушена була жити в тісних орендованих кімнатах. Поневіряння родини Наталії Анатоліївни почались ще у 2013 році. Аферисти відібрали в неї двокімнатну квартиру в Мукачеві.

Згодом на умови, в яких доводиться жити внучці Наталії, маленькій Аміні, почали звертати увагу сусіди. І повідомляти про це органи опіки. А нещодавно 11-річну Аміну представники служби у справах дітей вилучили з родини і відправили до інтернату в Перечин.

Читайте також:  Закарпатка знялася у програмі "Стосується кожного". Жінка шокувала всю Україну

Але таке рішення обурило бабусю 11-річної Аміни. Жінка впевнена, що чиновники просто скористалися складним становищем її родини і шукають для дівчинки нових батьків.

Що ж це: низка невдач літньої жінки чи наслідок суцільної безвідповідальності і намагання маніпулювати скрутним становищем? Журналістам телеканалу "Інтер" вдалося розшукати людину, яка брала безпосередню участь у продажі квартири Наталії Анатоліївни.

У студії "Стосується кожного" намагалися з’ясувати, чи справді кочове життя дитини – наслідок квартирної афери. Історія, яка вразила багатьох українців – у випуску програми.

Нагадаємо, відомі екстрасенси приїхали в Ракошино, щоб врятувати сім’ю від страшної біди.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0