Вибори Президента України: в області вже зафіксували чимало правопорушень

Життя  5 березня 2019 року, 11:32 606

Станом на 5 березня до правоохоронців Закарпаття надійшло 71 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства. Найчастіше ці звернення стосувалися відсутності в агітаційних матеріалах кандидатів відомостей про тираж та осіб, відповідальних за їх випуск.

На правопорушників складено 16 адмінпротоколів. З них 15 – за статтею 212-13 КУпАП, тобто виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Читайте також:  Зеленський з «Кварталом 95» в Ужгороді: Агітувати не збираємось, однак закликаємо всіх прийти на вибори

Ще один протокол, як розповіли у відділі комунікації поліції Закарпатської області, складено за статтею 183 КУпАП, тобто завідомо неправдивий виклик спеціальних служб. Ці матеріали уже скеровано до суду. 

Поліція наголошує на необхідності дотримання вимог законодавства під час виборчого процесу. Нагадуємо, що за порушення виборчого законодавства передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність. Як запевняють правоохоронці, вони залишаються поза політикою і не втручатимуться у сам процес виборів.

Нагадаємо, Садовий зняв свою кандидатуру з виборів президента на користь іншого політика.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1