У торговельно-економічному коледжі Мукачева відзначили мистецьки обдаровану молодь

Життя  12 квітня 2019 року, 08:24 790 ФОТО

Захід «Дивовижні люди МКТЕК» відбувся з метою пропагування та розвитку художнього таланту серед майбутніх обліковців, фінансистів, підприємців, митників, рестораторів.

На виставці «Творчий вернісаж» понад двадцять творчих студентів продемонстрували власні роботи: 3d-малюнки, мандала, портрети, пейзажі, натюрморти, вишивку бісером, картини в алмазній техніці, декоративні писанки, фотоколажі, декорації для свят, медово-імбирну випічку. Талановита молодь сміливо розповідала про перші мистецькі спроби, творчі пошуки та проявляла ерудицію в улюблених жанрах, відповідаючи на запитання ведучих.

Читайте також:  У Мукачівському кооперативному торговельно-економічному коледжі завершила роботу школа "Обери професію"

Мистецькі роботи та сценічну майстерність учасників оцінювали експерти у складі: Е.В. Бенце – викладача облікових дисциплін коледжу, автора майстер-класів з виготовлення та оздоблення медово-імбирних пряників; В.К.Дороша – професійного художника, очільника районної спілки художників; А.Уйгелі та К.Барташович – лідерів студентського самоврядування коледжу.

Неймовірні емоції та сльози радості панували на обличчях учасників під час нагородження грамотами та грошовими преміями.

Раніше видання повідомляло, що студенти МКТЕК презентували результати практики.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0