В Ужгороді на грантові гроші реалізують новий проект

Життя  12 квітня 2019 року, 15:10 856

Завдяки співпраці з Агентством сталого розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА» Ужгородська міська рада отримала можливість розширити співробітництво у рамках проекту «SUMCITYNET: міста за покращення доступності і кліматично-сталу міську мобільність» та реалізувати спільний грантовий проект у партнерстві з Агенцією регіонального розвитку міста Жешув (Польща), неурядовою організацією «Білоруське транспортне об’єднання» та виконавчим комітетом міської ради Пінська (Білорусь). Це перший проект Ужгорода з білоруськими партнерами, раніше були тільки двосторонні грантові проекти українсько-польського партнерства.

Сьогодні ж у міській раді відбулося підписання партнерської угоди, у зустрічі взяли участь Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, його заступник Олександр Білак, директор Центру європейських проектів у Варшаві Лешек Буллєр, голова ГО «ФОРЗА» Леся Лойко, менеджер Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» Лоліта Гедо, менеджер Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» (Львів) Василь Хім’як.

Читайте також:  Медична реформа: чому Мукачево краще та як лікують у Польщі

Загальний бюджет проекту – 518,3 тис. євро. Грантовий проект сприятиме розробці в Ужгороді Плану сталої міської мобільності. Це сучасний документ, яким користується багато міст Європи. Мета – щоб міський простір розподілявся рівномірно між автомобілістами, велосипедистами й пішоходами.

Проект є партисипативним, заплановано багато зустрічей з різними цільовими групами. Так, у рамках проекту в Ужгороді встановлять 7 інформаційно-туристичних панелей, зроблять реконструкцію дорожніх перетинів з додатковим мощенням для людей з вадами зору, тротуарні виїмки для людей з труднощами рухливості, буде збудовано 2 криті велосипедні стоянки та 5 парклетів, встановлять 27 камер відеонагляду.

Проект фінансується з фондів Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0