Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

В УжНУ відбувся ярмарок вакансій

В УжНУ відбувся ярмарок вакансій
ВІДЕО ДНЯ

Ярмарок вакансій відбувся сьогодні в Ужгородському національному університеті. Представники понад десятка підприємств та установ на зустрічі зі студентами інформували своїх потенційних працівників про вимоги та умови праці.

Від імені Ужгородського міського голови Богдана Андріїва його заступник Олександр Білак привітав присутніх і підкреслив, що такі ярмарки стали традиційним продовженням спільних ініціатив міськради з УжНУ. Як приклад, навів торішнє відкриття літнього університету, де учні та випускники шкіл могли ознайомитися з підрозділами вишу, обрати де вчитися. Згадав і про можливість стажування студентів в Ужгородській міській раді.

Реклама
Читайте також:
Програма Erasmus+ відкриває чималі можливості для студентів УжНУ

Проректор із науково-педагогічної роботи УжНУ Ігор Король зазначив, що університет – це не тільки лекції та лабораторні, а й розуміння молоддю того, де набуті знання можна реалізовувати, уявлення про перше робоче місце, тож цьому і сприяє нинішній захід.

Реклама

Директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич додав, що зараз у краї є близько півтори тисячі вакансій. Запевнив, якщо любити свою роботу, бути високопрофесійними, то висока заробітна плата – реальність і в Україні.

Молоді люди активно цікавилися у працедавців, які вакансії вони пропонують, брали проспекти з пропозиціями, спілкувалися із працівниками центру зайнятості.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно