На Свалявщині облаштували нову зону для відпочинку

Життя  20 квітня 2019 року, 19:47 663

Нову відпочинкову зону для туристів обладнали на Свалявщині. Як стверджують лісівники, вони подбали про те, аби до зони відпочинку був зручний під’їзд і можливість припаркувати авто. З естетичною метою та для покращення підходу до бесідок встелені доріжки, об’єднанні між собою.

Місця для розведення багаття облаштовані вмурованими мангалами. Окрім того, спеціально зроблені місця для розведення вогню. Встановили також дитячий майданчик з гойдалкою та пісочницею.

Читайте також:  Дитячі табори України. Куди відправити дитину на відпочинок

На території майданчику встановлений стенд, аби нагадувати відпочиваючим про правила поведінки в лісі, про безпечне поводження з вогнем та відповідальність за порушення лісового законодавства. А ще лісовий розсадник, доглядають який учні шкільних лісництв.

Щоб запобігти засміченню лісових масивів, свалявські лісівники облаштували спеціальні місця для збору сміття. Проте їхніх зусиль буває недостатньо. А засмічення приносить величезну шкоду довкіллю, може отруювати обширні території, ще й слугувати причиною лісових пожеж. Тож лісівники сподіваються на свідомість відпочивальників.

Раніше "PMG.ua" повідомляло, як школярі Довгого створили місця для активного відпочинку та навчання своїх односельчан. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0