В Україні запровадили три нових свята

Життя  20 квітня 2019 року, 20:01 2247

В Україні з’явилися відразу три нових свята – День піхоти, День резервіста і День сержанта Збройних сил. Відповідні укази підписав Петро Порошенко і вони були оприлюднені на сайті Адміністрації президента 19 квітня. Постанови набрали чинності з дня опублікування.

Нові свята будуть відзначатися:

  • 6 травня – День піхоти;
  • 18 травня – День резервіста;
  • 18 листопада – День сержанта.

Читайте також:  Як схуднути після свят та привести себе у форму

Зазначається, що ці дні не будуть вихідними. В указі сказано, що День піхоти ввели "з метою вшанувати мужність і героїзм воїнів механізованих, мотопіхотних, гірничо-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ ЗСУ, які вони проявили в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України".

День резервіста встановили "з огляду на їх важливу роль у справі захисту Вітчизни, її незалежності і територіальної цілісності, їх готовність у будь-який час стати до лав Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, з метою подальшого розвитку сучасних військових традицій, зміцнення патріотичного духу в суспільстві".

Свято Дня сержанта було введене "відзначаючи відданість, відповідальність і професіоналізм сержантів і старшин Збройних Сил України, їх мужність та героїзм у боротьбі за свободу, незалежність і територіальну цілісність України"

Раніше, Петро Порошенко пояснив, чому в Україні скасували святкування 23 лютого.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0