Життя   • 13 травня 2019 року, 13:30564 ФОТОФАКТ

Під час підгортання картоплі чоловік знайшов вибухонебезпечний предмет

Під час підгортання картоплі у Сваляві чоловік знайшов вибухонебезпечний предмет

11 травня рятувальникам Закарпаття повідомили про виявлення на території приватної присадибної ділянки на вулиці Затишній у Сваляві підозрілого металевого предмету. Як з’ясувалось, під час проведення земляних робіт, а саме підгортання картоплі, господар виявив металевий предмет, ззовні схожий на вибухонебезпечний.

На місце знахідки прибули фахівці групи піротехнічних робіт, які ідентифікували знахідку, як артилерійський снаряд калібром 45 мм часів Другої світової війни. Як розповіли в У ДСНС України у Закарпатській області, цього ж дня її вилучили та знищили у спеціально відведеному для цього місці.

Читайте також:  Закарпатці дедалі частіше знаходять на городах вибухонебезпечні предмети

Рятувальники просять дотримуватись правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів: у жодному разі не можна наближатися до підозрілого предмета, торкатися знахідок власноруч і дозволяти це робити іншим. Про знайдені підозрілі предмети слід негайно повідомити в компетентні органи за номерами «101» або «102», або ж сповістити в орган місцевого самоврядування та огородити місце їх виявлення.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів