Життя   • 15 травня 2019 року, 16:20977 ВІДЕО

Президент Порошенко підписав закон про мову

Президент України Петро Порошенко 15 травня підписав закон про функціонування української мови як державної

Президент України Петро Порошенко 15 травня підписав закон про функціонування української мови як державної. Трансляція цього велася на його сторінці у Facebook.

Президент назвав документ «ретельно збалансованим».

"Сьогодні підписанням закону про функціонування української мови як державної ми вчиняємо один із найголовніших актів для збереження української державності.

Мова – це фундамент, на якому будується нація і держава. Наголошую, що цей закон аж ніяк не зачіпає жодної мови нацменшин, які проживають в Україні. Я пишаюся тим, що вдалося без тиску чи примусу зробити за останні 5 років так, щоб це законодавче врегулювання нікого не утискало.

Читайте також:  Закон про державну мову: реакція Володимира Зеленського

Ми намагалися врахувати думки всіх зацікавлених сторін, які сповідують державну політику. Єдина думка, яку ми не збиралися враховувати, – це думка Москви. Нехай займаються російською мовою. А українцям ми просто дали право слухати українські пісні, дивитися українські фільми, читати українські книги. Бо люди прагнуть це робити. Це модно і драйвово. А немодно – не знати української мови!" – йдеться в дописі глави держави на сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Нагадаємо, раніше голова Верховної Ради підписав закон про мову.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів