У МКТЕК відбулось засідання круглого столу

Життя  13 червня 2019 року, 09:06 3154 ФОТО

Традиційно червень у Мукачівському кооперативному торговельно-економічному коледжі розпочався із засідання круглого столу за результатами практичної підготовки студентів. Цьогоріч у зустрічі взяли участь представники баз практики – партнери вишу – начальник відділення філії Закарпатського обласного управління АТ «Ощадбанк» Олена Цивкіна, керуючі супермаркетами «Silverland Grand» та «Silverland» Світлана Лендєл та Світлана Геревич.

З 2018 року адміністрація коледжу спільно з роботодавцями апробували впровадження інновацій у проходженні практики студентів всіх спеціальностей, тому й запитань до обговорення виокремили чимало.

«Позитивом» нововведень ділились викладачі циклової комісії фахових дисциплін Тетяна Епереші, Тетяна Химич і Тетяна Тюх, практичний досвід та кваліфікований підхід яких до роботи зі студентами у реальних виробничих  умовах сприяє належній підготовці майбутніх фахівців. Адже для значної частки коледжан база практики стає першим робочим місцем.

Читайте також:  У торговельно-економічному коледжі Мукачева відзначили мистецьки обдаровану молодь

Студенти презентували проходження практики на підприємствах, розповідали про процес адаптації на виробництві, висловлювали пропозиції щодо удосконалення практичної підготовки, виокремили он-лайн практику в «ПриватБанку» як хорошу можливість перевірити свої знання та увійти до кадрового резерву.

У МКТЕК відбулось засідання круглого столу

У свою чергу керівники практики від підприємств та організацій вручили кращим студентам подяки, сертифікати на працевлаштування та ювілейні монети.

Учасники круглого столу дійшли висновку: щоб досягти успіху в пошуках роботи, потрібно постійно стежити за ситуацією на ринку праці, ніколи не зупинятися на досягнутому, і це обов’язково дасть позитивний результат.

Надалі колектив Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу готовий підтримувати законодавчі новації та впроваджувати в освітній діяльності альтернативні проекти, які сьогодні задовольнять усі зацікавлені сторони – студентів, батьків,  роботодавців.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0