У Мукачеві розпочали будівництво відпочинкової зони: відомо, де вона буде

Життя  22 серпня 2019 року, 09:46 7352 ФОТО

У Мукачеві розпочато роботи з будівництва відпочинково-оздоровчо-розважального комплексу «Комфорт» по вул.Свято-Михайлівська, 39.

Даний проект був виготовлений згідно проведеного конкурсу Бюджету громадських ініціатив. Організація, яка розробила проектно-кошторисну документацію – ММКП «Мукачевопроект».

За інформацією Мукачівської міської ради, загальна кошторисна вартість будівництва згідно проекту – 1549,094 тис.грн. Підрядна організація, з якою укладено договір на виконання робіт – ФОП «Островка М.М.». Вартість робіт по договірній ціні складає – 1456,356 тис.грн.

Читайте також:  У Мукачеві відкрився новий супермаркет

Робочим проектом передбачено влаштування огородженої футбольно-баскетбольної площадки з безшумовим гумовим покриттям та розміткою, влаштування дитячого ігрового майданчика та Street Workout. Також передбачено влаштування нових пішохідних доріжок з асфальтобетонним покриттям, влаштування бетонних бортових каменів, лавиць, смітників, влаштування велопарковки на 8 велосипедів. Освітлення комплексу буде здійснюватись за допомогою трьох автономних світильників. 

Відпочинкова зона у Мукачеві

Відпочинкова зона у Мукачеві

На даний час працівниками підрядної організації виконуються підготовчі роботи.

Раніше повідомлялось, що у Мукачеві хочуть змінити знаки при в’їзді в місто.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0