У Мукачеві хочуть оновити малий герб міста

Життя  22 серпня 2019 року, 16:01 927

Виконавчий комітет міської ради виносить на розгляд та обговорення територіальної громади міста ініціативу комісії з питань збереження історичної спадщини, найменування та перейменування вулиць, встановлення пам’ятних знаків в місті Мукачево про розроблення нового малого герба Мукачева, на якому було б втілено зображення Святого Мартина в образі вершника, який ділиться зі знедоленим частиною свого плаща.

Бажаючі висловитися з даного приводу можуть звертатися у ЦНАП письмово, на ім’я міського голови, за адресою: 89600, площа Духновича Олександра,2 , м. Мукачево, Закарпатська область; електронна адреса support@mukachevo-rada.gov.ua. Також можна звертатися через офіційний сайт Мукачівської міської ради. Усі думки будуть враховані під час підведення підсумків громадського обговорення.

Читайте також:  У Мукачеві розпочали будівництво відпочинкової зони: відомо, де вона буде

Довідка: Діючий герб затверджено геральдичною спілкою України, є офіційною символікою міста Мукачева з 1999 року. Автор герба Андялошій Олександр Іванович – заслужений архітектор України.

Малий герб міста Мукачева: закомпонований на щиті розміром 1000 х 700 мм, синього кольору, на щиті зображений Святий Мартин – покровитель міста Мукачева в постаті Єпископа з щитом в правій руці, який відповідає легенді. Елементи на щиті меч та червона плащаниця притаманні особистості Святого Мартина. Кольорове вирішення герба відповідає геральдичним ознакам прапору міста. В лівій руці – посох – символ Епископа. Ореол над головою – ознака святості.

Раніше повідомлялось, що у Мукачеві хочуть змінити знаки при в’їзді в місто.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0