Життя   • 10 вересня 2019 року, 17:19456 ФОТОФАКТ

На Закарпаття прибула делегація із Китаю

На Закарпаття прибула делегація із Китаю

Сьогодні, 10 вересня, високих гостей прийняв в.о. голови облдержадміністрації Іван Дуран. "Вітаючи вас на закарпатській землі, ми розраховуємо на конструктивну розмову і конкретні домовленості, – сказав Іван Дуран. – Сподіваюся, що ваш візит дасть поштовх розвитку економіки Закарпаття і України загалом. Наша область – унікальна, бо межує з чотирма країнами Євросоюзу, має надзвичайні природні ресурси і клімат, який спонукає до розвитку туризму. Тому запрошуємо китайських підприємців долучитися до реалізації економічних проектів у нашому краї таких як будівництво аеропорту, доріг, спортивних споруд".

Читайте також:  Китайці зацікавилися співробітництвом із Закарпаттям

Дуже важливою проблемою в області є збір і переробка відходів, тож Закарпаттю необхідні сміттєпереробні комплекси. "Також пропонуємо співпрацю у туристично-рекреаційній сфері, обміні студентами і науковцями. У жовтні в Ужгороді відбудеться інвестиційний форум "Закарпаття – бізнес в центрі Європи", на який запрошуємо вас. Цікавим було б відкрити на Закарпатті китайський дім та взяти участь у залученні ІТ технологій у нашу область", – зазначив Іван Дуран.

В Ужгороді з діловим візитом перебуває делегація Китаю

Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні пан Ду Вей висловив подяку за запрошення і пропозиції співпраці. Дипломат запевнив, що всі вони будуть уважно вивчені. Завтра, 11 вересня, в облмуздрамтеатрі в Ужгороді за участі китайського дипломата і керівників області та міста відбудеться відкриття "Днів Китаю", які в другій половині дня продовжаться святковим концертом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів