На Закарпаття прибула делегація із Китаю

Життя  10 вересня 2019 року, 17:19 841 ФОТОФАКТ

Сьогодні, 10 вересня, високих гостей прийняв в.о. голови облдержадміністрації Іван Дуран. "Вітаючи вас на закарпатській землі, ми розраховуємо на конструктивну розмову і конкретні домовленості, – сказав Іван Дуран. – Сподіваюся, що ваш візит дасть поштовх розвитку економіки Закарпаття і України загалом. Наша область – унікальна, бо межує з чотирма країнами Євросоюзу, має надзвичайні природні ресурси і клімат, який спонукає до розвитку туризму. Тому запрошуємо китайських підприємців долучитися до реалізації економічних проектів у нашому краї таких як будівництво аеропорту, доріг, спортивних споруд".

Читайте також:  Китайці зацікавилися співробітництвом із Закарпаттям

Дуже важливою проблемою в області є збір і переробка відходів, тож Закарпаттю необхідні сміттєпереробні комплекси. "Також пропонуємо співпрацю у туристично-рекреаційній сфері, обміні студентами і науковцями. У жовтні в Ужгороді відбудеться інвестиційний форум "Закарпаття – бізнес в центрі Європи", на який запрошуємо вас. Цікавим було б відкрити на Закарпатті китайський дім та взяти участь у залученні ІТ технологій у нашу область", – зазначив Іван Дуран.

В Ужгороді з діловим візитом перебуває делегація Китаю

Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні пан Ду Вей висловив подяку за запрошення і пропозиції співпраці. Дипломат запевнив, що всі вони будуть уважно вивчені. Завтра, 11 вересня, в облмуздрамтеатрі в Ужгороді за участі китайського дипломата і керівників області та міста відбудеться відкриття "Днів Китаю", які в другій половині дня продовжаться святковим концертом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0