На Ужгородщині вітали ювіляра, якому виповнилося 100 років

Життя  14 вересня 2019 року, 10:40 638 ФОТО

Пройшов дві війни, жив у 6-ти державах не виїжджаючи за межі Закарпаття, змінив три професії, кожній з яких віддав майже по 20 років свого життя, а нині святкує вже сотий день народження. Привітати ювіляра Миколу Ільницького з Ужгородщини, у такий знаменний день від імені народного депутата Василя Петьовки приїхав помічник народного депутата– Михайло Штефко. 

Микола Ільницький, столітній ювіляр розповідає: свій день народження любить, адже цього дня має змогу побачити за одним столом всю свою родину. А вона у п. Миколи не маленька: 5 дітей, 5 онуків та 5 правнуків. Всі дідуся шанують, адже саме він змалечку навчав кожного любити та поважати близьких. Дідусь каже, кожному бажає такого здоров’я, як у нього.

Адже у свої сто – ні на що не скаржиться. Більше того, має хороший апетит та міцний сон, до нині детально пам’ятає події із глибоко дитинства, обожнює читати й найголовніше, робить це без окулярів. Онук ювіляра, п. Валерій розповідає, дідусь завжди вів активний спосіб життя, ще у 85 проживав окремо від дітей та онуків, тримав велике господарство разом з городом та худобою. Й до нині не терпить надмірної опіки. Сам знає у що одягнутися і як це потрібно зробити.

Читайте також:  Відомий мукачівець відзначатиме ювілей: закарпатців і гостей краю запрошують на святкування

Власні речі дідусь самостійно складає й зберігає у охайному вигляді. Микола Ільницький розповідає: його шлях був нелегким. Довелося пережити всі лихоліття минулого століття, серед яких і війна, і голод, і тяжка праця у колгоспі. Однак, незважаючи на всі труднощі, завжди намагався зберігати енергію та оптимізм, й переконаний, саме це допомогло йому стати довгожителем.

 Вже традиційно закарпатських довгожителів вітають від імені народного депутата України Василя Петьовки. Від імені народного депутата привітали і Миколу Ільницького, вручили цінні подарунки та передали побажання багатьох щасливих років надалі.

Нагадаємо, що на Мукачівщині привітали жінку, якій виповнилося 100 років.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0