Дитяча жорстокість: на Закарпатті побили школярку, – активіст

Життя  26 вересня 2019 року, 14:29 7028 ФОТО

Дедалі частіше в Україні і, зокрема, на Закарпатті, говорять про проблему булінгу в школах. Правоохоронці зустрічаються зі школярами і проводять розмови щодо запобігання булінгу серед неповнолітніх. Однак, і досі у навчальних закладах трапляються випадки, які  шокують жорстокістю.

Цього місяця у школі в селі Вишково Хустського району трапився подібний інцидент, про який повідомив місцевий активіст Роман Келемен. "Нібито це була суперечка між двома п’ятикласницями. Принаймні так пояснюють в школі, – розповів Роман Келемен. – А потерпіла дівчинка (Аліна) пояснила, що інша дівчинка (Кароліна) безпричинно схопила її за руку і почала наносити багато ударів телефоном в тім’яну частину голови. Як наслідок – школярка отримала травми голови дівчини (у вигляді забою та кровотечі, що чітко видно на фотографії, де блузка Аліни залита кров’ю)".

У школі в селі Вишково побили ученицю

Після жахливого інциденту мама потерпілої почала шукати правди і справедливості у керівництва школи та відділу освіти району. За словами матері дівчинки, яка постраждала від булінгу, дитина дуже налякана, боїться ходити в школу.

Читайте також:  Скандал на Закарпатті: дві школярки на цвинтарі побили дев’ятикласницю

У Вишківській ЗОШ побили п’ятикласницю

"Керівництво школи лише відписалося, що знають про ситуацію, а батьки кривдниці відмовляються переводити дитину до іншого класу чи навчального закладу. Також рекомендують примиритися з кривдниками або перевести дитину в інший клас, – переконує активіст. Але мама потерпілої дівчинки не погоджується на такі пропозиції та заявляє про те, що це не вирішить проблему, адже дівчинка тепер панічно боїться своєї однокласниці.

Реакція керівництва школи на булінг

Булінг у школі на Хустщині

"Мама потерпілої Аліни стверджує, що кривдниця кілька років перебувала на індивідуальній формі навчання. Жінка наполягає на обстежені дитини психологом та невропатологом, – йдеться у повідомленні Романа Келемена. – Натомість відділ освіти дав відповідь, що у них є довідка від 06.09.2019 року від педіатра. Цього достатньо, щоб вважати, що дитина здорова і може відвідувати школу".

Цей вияв дитячої жорстокості стався ще 4 вересня. Однак досі про нього не було відомо широкому загалу. За словами активіста Романа Келемена, справа в тому, що класний керівник дівчат і батьки Кароліни – родичі. "Згідно закону, батьки кривдниці мають понести адміністративне покарання у вигляді штрафу, а керівництво школи несе покарання за неповідомлення у органи ювінальної поліцї про інцидент та приховування інформації", – підсумував закарпатський активіст.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0