Найскандальніша перевірка в Ужгороді: власник "Джину" шокував ревізора своєю поведінкою

Життя  8 жовтня 2019 року, 14:00 11779 ВІДЕО

У понеділок на "Новому каналі" показали перший випуск нового сезону програми "Ревізор". Цього разу ведуча Юлія Панкова перевіряла обласний центр Закарпаття. Тут ревізор перевірила і заклад харчування, і готель, і, зокрема, розважальний центр для дітей "Джин".

Саме ревізія останнього найбільше шокувала Юлію Панкову. Під час перевірки ревізора вразило те, що заклад, який відвідують батьки з дітьми, був настільки небезпечним. Величезна кількість пилу, брудні дитячі зони і небезпечні каруселі не дали ревізору можливості рекомендувати "Джин" на вулиці Собранецькій.

Читайте також:  Через незвичну страву, яка підкорила серце ревізора на Закарпатті, розгорівся справжній скандал

Однак власник дитячого закладу Ілля Агапов не погоджувався із таким висновком ведучої. У шоу "Страсті за ревізором" Сергій Притула влаштував допит Іллі Агапову. Після цього відкрилися дуже дивні факти про історію появи "Джину".

Власник Джину Ілля Агапов

Крім того, виникло багато запитань. Зокрема, навіщо посеред дитячого залу встановлено танцювальну жердину? І чому, маючи 39 технічних порушень, заклад все ще не закрився?

Читайте також:  Ревізор в Ужгороді: які заклади отримали відзнаку, а які зганьбилися

Та, певно, найбільше і ревізора, і Сергія Притулу, і глядачів шокувала поведінка власника розважального центру. Чому? Дивіться у "Страстях за ревізором".

Нагадаємо, "Новий канал" презентував ювілейний сезон програми "Ревізор", в якій покажуть Мукачево.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0