На Закарпатті використали усі наявні протидифтерійні сироватки

Життя  24 жовтня 2019 року, 10:10 3141

Закарпаття звернулося до МОЗ та інших областей із проханням зробити перерозподіл життєво необхідних для лікування дифтерії медикаментів. Усі наявні в Закарпатській області протидифтерійні сироватки, а їх було вісім, використані пацієнтам, які потрапили обласну інфекційну лікарню з діагнозом «дифтерія».

Про це повідомив директор КНП «Обласна клінічна інфекційна лікарня» Михайло Поляк. З його слів, виявлені додатково 12 пацієнтів із ознаками дифтерії були госпіталізовані до Закарпатської обласної клінічної інфекційної лікарні ще вчора, як і планувалося.

Читайте також:  На Закарпатті у студента виявили небезпечне інфекційне захворювання

«Чотирьом із 15 пацієнтів, у яких виявлено дифтерію, вже введено весь запас лікувальної сироватки – 8 ампул із наявних в області (мінімальна доза – по дві ампули кожному)», – уточнив Поляк. Він також зазначив, що стан пацієнтів стабільний.

«Закарпаття звернулося до МОЗ та інших областей із проханням зробити перерозподіл цих життєво необхідних для лікування дифтерії медикаментів. На жаль, в Україні цей препарат не закуповувся декілька років. Остання поставка в регіони відбулася завдяки гуманітарній допомозі з Індії», – додав Михайло Поляк.

Нагадаємо,  на медичному факультеті УжНУ через спалах дифтерії ввели карантин.

Джерело: Уніан
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 3
Рома 24.10.2019, 21:41
Звісно всяка нечисть як ті індуси понаїжають а наші громадяни мають хворіти,а тронеш чарномазе і воняче чмо,та буде між народний скандал.Виганяти і хай вчаться в своїй індусії
Ужгородка 24.10.2019, 16:37
Напасть якась на наш Ужгород!
Пішті 24.10.2019, 11:11
Тепер хоть лягай та вмирай!