Один із закладів Мукачева "відвоював" табличку "Ревізора"

Життя  29 жовтня 2019 року, 10:59 7023 ВІДЕО

"Ревізор" у Мукачеві перевіряв не лише заклади харчування, але й навідався в один із популярних салонів краси. Йдеться про салон "Propaganda", який розташований у центрі міста над Латорицею. Традиційно, б’юті-заклади інспектує Олена Філонова.

Ревізор навідався у салон краси Propaganda

Вона полюбляє феєрично з‘являтися у всіх закладах, де проводить перевірку. Цього разу ревізор краси перетворилася в казкового єдинорога і очікувала отримати не менш казковий сервіс в салоні краси "Propaganda".

Читайте також:  Бістро "Щодня" пройшло повторну перевірку: чи отримав заклад табличку "Ревізор рекомендує"

Але все виявилося не зовсім так: брудні гребінці з волоссям попередніх клієнтів, не простерилізовані інструменти для стрижки та протермінована на два роки медична книжка власниці б’юті-студії не дали можливість Олені Філонова рекомендувати заклад для відвідування.

У студії програми "Страсті за Ревізором" власниця Дар’я Олексин та персонал салону краси розповіли про те, що вони змінили, аби убезпечити своїх клієнтів. "Після Вашої ревізії ми  згуртувались, усе виправили. У нас тепер все супер", – зазначила Дар’я Олексин.

Побачене приємно вразило Олену Філонову і вона вручила салону "Propaganda" табличку "Ревізора". Більше – у "Страстях за Ревізором".

 Салон Propaganda отримав відзнаку Ревізора

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 2
Я 29.10.2019, 11:44
Жаль, що про ціни нічого не сказали! Послуги там дуже недешеві! Не для простих мукачівок явно.
Машка 29.10.2019, 11:19
Супер! Вони її заслужили!