Коломойський хоче збудувати на Закарпатті курорт, – The New York Times

Життя  6 листопада 2019 року, 12:29 8360

Скандальновідомий український олігарх Ігор Коломойський вирішив побудувати новий гірський курорт у Карпатах, на території лісів зі списку світової спадщини ЮНЕСКО й джерела річки Тиса, яка є притокою Дунаю. Про таке повідомляє американська газета The New York Times, передає "5 канал".

Слід зазначити, що розбудова курорту на Свидовецькому масиві довго затримувалась, пише автор, однак нещодавно там почали будувати траси нібито через планові роботи.

Loading...

Читайте також:  Чиновники обговорили будівництво на Закарпатті комплексу "Свидовець", що буде вчетверо більший за "Буковель"

Опоненти будівництва гірського курорту наголошують, що одна з найбільш крихких та недоступних екосистем європейської дикої природи опинилася під загрозою.

"Спричинена корупцією незаконна вирубка руйнує карпатські ліси. Природоохоронці кажуть, що запропонований гірськолижний курорт, план якого включає 33 підіймачі, 142 милі гірськолижних трас, безліч готелів та 120 ресторанів, загрожує пошкодити особливо вразливу високогірну лісову зону", – йдеться у тексті статті.

У виданні зазначають, що Коломойський є співвласником компанії Skorzonera, саме її пов’язують із "розвитком детального плану туристичного та рекреаційного комплексу "Свидовець".

Джерело: 5 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0