«Прискорити оформлення документів на землю для учасників бойових дій», – закарпатські нардепи звернулись до Бондаренка

Життя  12 листопада 2019 року, 13:24 1046 ДОКУМЕНТ

До голови Закарпатської обласної адміністрації  звернулися народні депутати України Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват та Владіслав Поляк. У зверненні народні депутати звертають увагу голови ОДА на необхідність прискорення оформлення документів для  на отримання земельних ділянок, що надійшли від учасників бойових дій та осіб прирівняних до них.

На своїй сторінці у мережі Фейсбук народний депутат  України Василь Петьовка зазначив: «Сьогодні на порядку денному гостро стоїть питання щодо впровадження ринку землі.  Згідно з зареєстрованими у ВРУ законопроєктами, з жовтня 2020 року державні землі сільськогосподарського призначення мають бути передані у власність ОТГ, на території яких вони знаходяться. Зміна власника землі потягне за собою повторне здійснення процесу оформлення документації, відповідно до поданих громадянами заяв. Це стосується також учасників бойових дій на Сході України, які й так тривалий час очікують на передбачене законодавством виділення земельних ділянок.  Щоб уникнути таких довготривалих процесів, ми з народними депутатами Валерієм Лунченком, Владіславом Поляком та Робертом Горватом звернулися до Голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка з проханням у найкоротші терміни розглянути заяви від учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, поданих місцевим РДА та ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області».

Loading...

Читайте також:  Василь Петьовка, керівництво Тячівщини та голова ОДА обговорили питання району

Нагадаємо: у Верховній Раді України зареєстровано ряд законопроектів, що мають регулювати ринок земель сільськогосподарського призначення. Очікувано, що  законодавство має вступити в дію з 1 жовтня 2020 року. Аби уникнути довготривалих процесів щодо отримання земельних ділянок, народні депутати Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват та Владіслав Поляк звернулись до голови Закарпатської обласної адмністрації з проханням прискорити оформлення документів на отримання земельних ділянок, поданих учасниками бойових дій та осіб, прирівняних до них.

Звернення закарпатських нардепів до Ігоря Бондаренка

Звернення закарпатських нардепів до голови ОДА Ігоря Бондаренка

Нагадаємо, нещодавно нардеп Василь Петьовка звернувся до Міністра фінансів через штучне блокування коштів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0