Через порушення митного законодавства у чоловіка вилучили 90 літрів пива

Життя  25 листопада 2019 року, 11:43 470 ФОТОФАКТ

Напередодні на митний пост "Вилок" заїхав мікроавтобус "Mercedes Sprinter" з українською реєстрацією. Керував транспортним засобом українець, який слідував у приватних справах з Чехії в Україну.

Для проходження митного контролю українець обрав "зелений коридор". Своїми діями чоловік заявив, що переміщувані ним товари не підлягають письмовому декларуванню та не підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо ввезення на митну територію України.

Loading...

Читайте також:  Митники вилучили 132 літри чеського пива

В ході митного контролю транспортного засобу та особистих речей працівники митниці виявили 95 літрів пива, яке знаходилось в багажному відсіку автомобіля. Наразі складено протокол про порушення митних правил передбачене статтею 471 Митного кодексу України та до рішення суду вилучено 90 літрів пива.

"Нагадуємо, що громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити на митну територію України в ручній поклажі або супроводжуваному багажі без сплати митних платежів та без письмового декларування на одну особу 5 літрів пива", – зазначили в Закарпатській митниці ДФС.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0