Амбулаторії Великоберезнянщини отримали три нові медичні автомобілі

Життя  27 листопада 2019 року, 11:37 569 ФОТОФАКТ

У вівторок, 26 листопада, голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко вручив ключі від трьох новеньких медичних автомобілів, придбаних для амбулаторій сіл Волосянка, Стужиця та Малий Березний Великоберезнянського району.

Відтепер мешканці цих гірських населених пунктів матимуть можливість отримувати оперативну лікарську допомогу. Під час виступу керівник краю зазначив, що нині медицина стає швидшою і доступнішою.

Ігор Бондаренко вручив ключі від медичних автомобілів

Loading...

Читайте також:  У Мукачево приїхала колона зі спецавтомобілів, яку очолив Ігор Бондаренко

"Сьогодні ми привезли сільським лікарям Березнянщини новенькі автівки, з допомогою яких жителі найвіддаленіших точок району матимуть можливість отримувати оперативну лікарську допомогу, – сказав Ігор Бондаренко. – Для мешканців сіл Волосянка, Стужиця та Малий Березний сьогоднішній день – справжнє свято! Адже для них медицина стає швидшою і доступнішою". Нещодавно амбулаторії Берегівського, Ужгородського та Мукачівського районів вже отримали таку допомогу від держави.

"Маємо надію, що невдовзі зможемо забезпечити автотранспортом всі сільські амбулаторії області. За роки незалежності України сільська медицина вперше отримує таку допомогу. Можу вас запевнити, що доступна, якісна медицина у сільській місцевості буде проваджена, а сільські амбулаторії отримають необхідне медичне обладнання сучасного зразка", – зазначив очільник краю.

Невдовзі придбані коштом Державного бюджету сучасні медичні автомобілі отримають і ряд амбулаторій в інших районах області.

Нагадаємо, у Чехії просять спростити працевлаштування медиків з України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0