Нардеп Василь Петьовка спілкувався з жителями Тячівщини і Рахівщини

Життя  28 листопада 2019 року, 20:24 865

Народний депутат України Василь Петьовка на своїй сторінці у мережі фейсбук розповів про те, що через гальмування реформи децентралізації, населені пункти Тячівщини та Рахівщини щорічно втрачають чимало можливостей. Нижче подаємо авторський текст.

"За час впровадження децентралізаційної реформи бюджети утворених в Україні ОТГ зросли у 5-7 разів. До прикладу, власні доходи громад у 2018 році склали 234 млрд грн. У 2014 році ця сума становила 68,6 млрд грн.

Loading...

Читайте також:  "Ми повинні сприяти розвитку громад", – нардеп Василь Петьовка

Радує, що майбутнім головам ОТГ, яких обиратимуть на Тячівщині та Рахівщині, не потрібно нікуди їхати, аби перейняти досвід. Вільховецька та Тячівська ОТГ – найкращий приклад прогресивних громад.

З моменту утворення тут досягнули того, чого не спромоглися за десятки років. Відкрито інклюзивно-ресурсний центр для діточок з інвалідністю, проводиться озеленення вулиць, будуються дитячі та спортивні майданчики, ремонтуються дороги, садочки та школи. Сучасні ЦНАПи надають більше 140 видів послуг.

Поокремо сільські ради утворених ОТГ розпоряджалися у декілька разів меншими бюджетами, ніж після об’єднаня. Хіба це не найкращих доказ того, що противники цієї реформи помилялися, блокуючи добровільне бажання наших громад?

Впевнений, реформу децентралізації потрібно завершувати до кінця. Це вимога часу та запорука добробуту жителів Закарпаття", – зазначив Василь Петьовка.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0