"Ми повинні сприяти розвитку громад", – нардеп Василь Петьовка

Політика  14 листопада 2019 року, 13:59 1124

Сьогодні Верховна Рада проголосувала, щоб акциз залишився у місцевих бюджетах. Прокоментував прийнятий законопроєкт на своїй сторінці у мережі Фейсбук і народний депутат Василь Петьовка.

"Розвитку громад бути! Під час сьогоднішнього засідання Верховної Ради України, народні обранці підтримали правку №209 до проєкту бюджету України на 2020 рік, яка стосується акцизного збору для місцевих податків.

Це було одним з основних прохань керівників органів місцевого самоврядування щодо формування державної казни на наступний рік. За рахунок місцевого акцизу з пального громади щорічно отримують близько 8 мільярдів гривень.

Loading...

Читайте також:  Василь Петьовка: «Уряд та Парламент повинні побудувати модель земельної реформи, яка б враховувала інтереси всіх учасників ринку»

У деяких місцевих громад та сіл кошти з акцизного податку складають до 80% доходів бюджету, у більшості – до 30%. Загалом цей податок являється четвертим основним у структурі наповнення місцевих бюджетів. Вважаю, що під час формування бюджету ми не повинні шукати кошти у кишенях громад, а навпаки – всебічно сприяти їх розвитку!

Разом зі мною такої думки 275 народних депутатів, серед яких колеги із Закарпаття Валерій Лунченко та Владіслав Поляк, які підтримали цю правку!", – йдеться у повідомленні

Нагадаємо, нещодавно закарпатські нардепи звернулись до Ігоря Бондаренка.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0