У Закарпатській ОДА переконують, що не розглядають закриття Іршавської райлікарні

Життя  5 грудня 2019 року, 14:37 759

Закарпатська ОДА заявляє, що немає намірів і немає жодного документу, який би підтверджував факти про наміри закриття КНП «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради. Лікарня є власністю Іршавської районної ради. Всі рішення щодо діяльності лікарні приймаються відповідно її власником

Як поінформувала директор департаменту охорони здоров’я ОДА Єлизавета Біров, 27.11.2019 року після колегії обласної державної адміністрації відбулася нарада з керівництвом районів та керівництвом закладів охорони здоров’я районів, на якій було озвучено проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання створення госпітальних округів». Також було презентовано модель госпітального округу Закарпатської області на основі рекомендації експертів МОЗ України.

Loading...

Читайте також:  У медичних закладах Ужгорода почали видавати лікарняні листи

На нараді представники Іршавського району висловили незадоволення висновком, згідно якого Іршавська районна лікарня не відповідає всім вимогам багатофункціональної лікарні інтенсивного лікування. 29.11.2019 року, як повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА, відбулася сесія Іршавської районної ради, на якій було прийнято рішення звернутися в обласну державну адміністрацію з цього питання.

Далі, 3.12.2019 року відбулася нарада в департаменті охорони здоров’я за участі заступника голови обласної державної адміністрації Гетманенка О.О., керівників Іршавського району, керівників охорони здоров’я Іршавського району представників громадськості Іршавського району, голови комісії з питань охорони здоров’я Закарпатської обласної ради Шніцера Р.І. та заступника голови комісії з питань охорони здоров’я Скрипа В.В.

Читайте також:  Медики Закарпаття пропонують створити в області єдиний госпітальний округ

Згідно протоколу наради була висловлена чітка позиція обласної державної адміністрації, обласної ради та департаменту охорони здоров’я про те, що в жодному випадку, ні за яких умов не було і не буде в планах закриття Іршавської районної лікарні. Одностайно було прийнято рішення про створення робочої групи в складі представників департаменту охорони здоров’я, Іршавської райдержадміністрації, Іршавської районної ради, позаштатних спеціалістів – експертів департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, з метою проведення аудиту готовності Іршавської районної лікарні до контрактування з НСЗУ, вивчення потужності лікарні, надання їм рекомендацій щодо необхідних заходів, які мають бути проведенні до 01.04.2020 року з метою створення найвигідніших позицій щодо умов контрактування з НСЗУ.

Враховуючи бачення МОЗ України, НСЗУ, Закарпатської ОДА та департаменту охорони здоров’я, ще раз наголошуємо на тому, що немає намірів і немає жодного документу, який би підтверджував факти про наміри закриття КНП «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради.

Нагадаємо, сьогодні на Іршавщині люди протестували проти закриття лікарні і перекрили дорогу.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0