В ОДА обіцяють усунути недоліки дорожнього експерименту на Мукачівщині та повторити його знову

Життя  6 грудня 2019 року, 08:50 652

Дорожній експеримент на Мукачівщині буде продовжений за сприятливих погодних умов. Відповідну інформацію поширила пресслужба ОДА.

Перебуваючи постійно в пошуку нових технологій, що застосовуються при будівництві та ремонтах доріг загального користування, а також нових технічних та інженерних рішень, які дозволили б економити кошти платників податків, Закарпатська облдержадміністрація підтримала проведення експерименту із застосуванням нових технологій зі стабілізації ґрунтів на автомобільній дорозі місцевого значення С 070704 Мукачево-Лавки-Лохово, протяжністю 6 кілометрів, балансоутримувачем якої є Мукачівська райдержадміністрація. Даною технологією, в разі успішного результату експерименту, передбачалось суттєво знизити собівартість проведення капітального ремонту шляхів краю.

Loading...

Читайте також:  Стан дороги, яку ремонтували на Мукачівщині за новою технологією, шокував закарпатців

З метою запровадження експерименту було здійснено узгодження даної технології з Державним дорожнім науково-дослідним інститутом імені М.П. Шульгіна та отримані необхідні рекомендації щодо укріплення основи дорожнього полотна.

Відтак, представники австрійської фірми для реалізації проекту розробили документацію та розпочали роботи без залучення бюджетних коштів.

Однак, фахівцями було грубо порушено рекомендації, надані інститутом, чим практично зіпсовано експеримент.

Найближчим часом буде відновлено дорожнє полотно для забезпечення належного проїзду за рахунок власних коштів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0