У Кольчині побудують льодовий палац: як він виглядатиме

Життя  13 грудня 2019 року, 07:56 10648 ВІДЕО

На Мукачівщині активно готуються до організації можливого проведення Зимових дитячих міжнародних ігор у 2025 році. Одним із важливих умов проведення таких масштабних змагань на Закарпатті, які вважаються дитячими олімпійськими іграми, є наявність льодового палацу, де має пройти відкриття та закриття Ігор, а також змагання з хокею, фігурного катання та шорт-треку.

Тож вже нині організатори презентували проект майбутнього вигляду льодової арени, яка буде збудована в смт. Кольчино, що на Мукачівщині, – йдеться у повідомленні Кольчинської селищної ради.

Читайте також:  У Кольчині на Мукачівщині хочуть збудувати зимовий палац та прийняти міжнародні зимові дитячі ігри

Як зазначив один із натхненників проведення Зимових дитячих міжнародних ігор на Мукачівщині, голова федерації зимових видів спорту Закарпаття Василь Гісем, «...вже в 2020 році має бути повністю виготовлена проектно-кошторисна документація, а в 2024 році будівництво повинно бути завершене. Саме в цьому році новозбудований льодовий палац має прийняти серйозні випробування – змагання міжнародного рівня представників країн Вишеградської четвірки (Словаччина, Чехія, Польша, Угорщина) і, звісно, змагатимуться й наші спортсмени як господарі. Також зимовий палац окрім льодового катка матиме ще й аквапарк, який буде пристосований як для занять фристайлом-акробатикою, так і для плавання».

Вже нині розробляється програма навчань плаванню дітей шкільного віку Мукачівського району у майбутньому аквапарку.

Для проведення Дитячих зимових міжнародних Ігор на Закарпатті у 2025 планується задіяти потенціал практично усіх провідних зимових рекреаційно-туристичних комплексів Закарпаття.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Іван 13.12.2019, 22:19
Ви що хлопці курите? Уже яден строів льодовий палац у Росвигові, зараз далі деребанить бюджет у Ратуші і всі знають, що з того вийшло, пшик.