Керівництво СТОВ «Агро-Лучки» і надалі підтримуватиме села Горондівської ОТГ

Життя  13 грудня 2019 року, 09:53 Валентина Смаль 2508

Місцевим мешканцям припало стати учасниками переломного етапу в життєдіяльності общини, адже відносно недавно створено Горондівську об’єднану територіальну громаду, до якої увійшли безпосередньо Горонда та Страбичово. Віриться, що цей спільний історичний момент стане для сіл початком розвитку й розквіту.

Цікаві факти про Горонду

У баченні реальних і, можливо, поки навіть також і ілюзорних перспектив подальшого поступу населених пунктів, ентузіазму керівнику громади Іванові Туряниці не бракує. Молодий і енергійний, водночас розумний і досвідчений (обіймає посаду сільського голови уже 16 років) – із таким керманичем можна сміливо йти в обраному напрямку й не боятися змін, бо ці зміни будуть на краще. Хоча й загальновідомо, що «торувати новий шлях завжди важче, ніж іти вже проїждженою дорогою».

Читайте також:  Народжуйте! «Агро-Лучки» підтримають

Важливо, що в питаннях покращення соціальної інфраструктури в селі надійною підтримкою та опорою для Івана Івановича стало потужне сільськогосподарське підприємство, яке працює на місцевих землях, – СТОВ «Агро-Лучки» Українського аграрного холдингу. Зокрема товариство допомагає вирішувати найбільш важливу й гостру проблему для кожного населеного пункту нашої країни – лагодити дороги. Так, значні кошти виділили на ремонт з’їзду біля автобусної зупинки, що сполучає вулиці Духновича та Пирогова. Щодня тут спостерігається активний рух транспорту та пішоходів, бо ж неподалік розташовані важливі установи й організації, торговельні об’єкти. У перспективі заплановано продовжити ремонт згаданого перехрестя.

До слова, у зимовий період «Агро-Лучки» надають допомогу на розчищення вулиць від снігу. 

Профінансували також асфальтування провулку, що веде до дитячого садочка. Навіть уявити складно, що ідеальна нині дорога донедавна представляла собою руїну. За мокрої погоди тут було складно не те щоб їхати, а навіть і йти. Маленькі дітки разом із батьками докладали неабияких зусиль, застосовуючи всю можливу вправність і спритність, аби подолати цю ділянку, де в ямах стояли калюжі й утворювалася місиво з багнюки. Тепер же – любо глянути. 

Задоволені взаємовідносинами зі СТОВ «Агро-Лучки» і самі орендодавці. У окремих випадках фахівці землевпорядного відділу товариства допомагають правильно оформити необхідні документи на право власності на землю. Пайовики щороку отримують достойну орендну плату, за бажанням – грішми та продукцією. Для людей створені різні соціальні програми, як, наприклад, виплати на народження дитини в сім’ї пайовика. Надається матеріальна допомога близьким у разі смерті орендодавця.

Доброзичливі взаємини сільгосппідприємства та громади продовжуються. Тішить те, що і керівництво села, і дирекція СТОВ «Агро-Лучки» із розумінням ставляться до співпраці й готові до подальшого діалогу, бо ж попереду – багато роботи.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0