Народжуйте! «Агро-Лучки» підтримають

Життя  10 жовтня 2019 року, 09:49 Валентина Смаль 4021 ФОТО

СТОВ «Агро-Лучки» надає допомогу на народження дітей у сім’ях пайовиків. І це факт. Звісно, найкраща підтримка для новоспечених батьків – матеріальна. З появою немовляти, стільки всього необхідно – не злічити. І то все в одну мить. І ліжечко, і візочок, повзунки й кофтинки, пелюшки й підгузки, пляшечки, дитяче харчування… До безкінечності. А ціни на все це захмарні. 

Програма фінансової підтримки на народження дитини в сім’ї пайовика діє по всіх підприємствах Українського аграрного холдингу, до складу якого входить і СТОВ «Агро-Лучки». На сьогодні сума одноразової допомоги становить 10 тисяч гривень.

Оксана Яркова із села Великі Лучки щиро вдячна СТОВ «Агро-Лучки» за допомогу, яка стала дуже цінною, адже Сергійко – це вже п’ята дитина в сім’ї.

Читайте також:  Пайовикам СТОВ "Агро-Лучки" пощастило: їхня земля в надійних руках

Дивлячись на струнку молоду жінку, як маму однорічного малюка її ще можна уявити, а от у те, що вона подарувала життя п’ятьом діткам, чесно кажучи, не віриться. Ба більше – старша донька вже відзначила повноліття. Можна сказати, Оксана на своєму прикладі демонструє, наскільки народження дітей омолоджує жінку, тримаючи в постійному тонусі.

Оксана Яркова із сином

Діти – найбільше багатство родини. Старша донька Яркових, 18-річна Христина, навчається на ІV курсі Берегівського медичного коледжу. Буде фельдшером. Наталії 17 років, вона – третьокурсниця училища, здобуває фах повара-кондитера. 14-річна Олександра навчається в 10-му класі, Костянтин молодший – другокласник. А найменший у родині - Сергій, влітку відзначив свій перший день народження. 

Читайте також:  СТОВ «Агро-Лучки» в тандемі із місцевою владою Великих Лучок демонструє приклад ефективної співпраці

Щоби забезпечити дітей усім необхідним, щоб нагодувати, вивчити, сплатити за проїзд і проживання студенток, оплатити комунальні послуги, батьки багато трудяться. Голова родини  їздить на заробітки за кордон, мама Оксана працює на пошті. Отримує ще державних 860 грн. в місяць на наймолодшого сина. 

Як відомо, за п’ятьох дітей жінкам присвоюють звання матері-героїні, але вже коли меншому виповниться вісім років. Звісно, титул – поняття відносне й формальне. Головне, що для своїх доньок і синів Оксана більше, ніж героїня. Вона уособлює в собі всю Вселенську любов і материнську жертовність, ніжність і ласку, відповідальність і самовідданість в усьому, що стосується життя дітей та їхнього достойного майбутнього. Такою мамою можна тільки захоплюватися. Тож нехай доля дарує їй та її діткам свою прихильність, щоби зростали батькам на радість.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0