В Україні зареєстрували випадок коронавірусу, але не китайського

Життя  27 січня 2020 року, 14:33 2039

За результатами досліджень 67 зразків хворих у вірусологічній лабораторії отримано 12 позитивних результатів, серед яких коронавірус в одному випадку, наголошують у Київському міському лабораторному центрі МОЗ України.

Loading...

Читайте також:  Спалах пташиного грипу: в Україні перевірять усі птахогосподарства

Як ідеться у розміщеному у Facebook звіті державної установи "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" про ситуацію з захворюваністю на грип та ГРВІ минулого тижня у столиці, "за епідсезон 2019-2020 рр. закладами охорони здоров’я, які здійснюють дозорний епідеміологічний нагляд за хворими на грипоподібні захворювання (ГПЗ) і тяжкі ГРІ (ТГРІ), доставлено до вірусологічної лабораторії ДУ "КМЛЦ МОЗ України" 73 зразки для дослідження на грип.  За результатами досліджень 67 зразків, проведених методом ПЛР, отримано 12 позитивних результатів: грип А (H1N1) - 3, грип А нетипований – 1, грип В - 3, аденовірус - 2, бокавірус – 1, коронавірус - 1 та риновірус - 1", - повідомили у лабораторному центрі.

У коментарях до цього на запитання користувачів Facebook, чи це "китайський коронавірус", Київський міський лабораторний центр уточнив: "Ні, не китайський".

Джерело: УНІАН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0