У МОЗ запевнили, що в Україні проблем з китайським коронавірусом немає

Життя  30 січня 2020 року, 12:27 399

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я Дмитро Коваль.

За його словами, всі служби знають, хто, що і коли має зробити. Більшість регіонів України повною мірою «готові до боротьби» з цим захворюванням. Також МОЗ двічі на день отримує від Бюро ВООЗ в Україні оперативну інформацію та рекомендації.

«На щастя, проблем ми на сьогодні не маємо», – сказав чиновник.

Loading...

Читайте також:  Смертельний коронавірус: дівчина із Закарпаття не може виїхати із Китаю

Також Коваль розповів, що ще на борту літака відбувається інформування людей, що прибувають в Україну з Китаю, зокрема вони заповнюють опитувальник.

«Думаю, із завтрашнього дня у нас буде посилена робота щодо тих пасажирів, які прибули з Китаю протягом останнього часу. Це буде персональна комунікація з цими людьми», – зауважив він.

Коваль додав, що більшість з таких людей вже знають, як вони мають діяти в разі погіршення самопочуття. З цими людьми також зв’яжуться телефоном фахівці.

Заступник міністра розповів, що якщо людина відчула симптоми, вона має звернутися до сімейного лікаря або до терапевта у поліклініці, якщо немає декларації з лікарем.

«Далі сімейному лікарю відомо, як він буде діяти – він буде діяти відповідно того порядку, які впроваджено в конкретному регіоні. У кожному регіоні визначається лікувальний заклад, який має прийняти людей в разі, якщо буде підозра на розвиток захворювання, пов’язаного з коронавірусом китайського походження», – уточнив Коваль.

Крім цього, він розповів, що тих українців, яких евакуюють з Китаю двома рейсами МАУ, не будуть додатково обстежувати. Їм виміряють температуру й у тих, у кого вона буде підвищеною, можуть госпіталізувати, аби запобігати можливому розповсюдженню вірусу.

Джерело: Громадське
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0