Рятуючись від вовків, козуля потрапила на подвір’я закарпатця

Життя  3 лютого 2020 року, 22:15 1662 ФОТОФАКТ

Учора, 2 лютого, житель Усть-Чорної Михайло Дьордяй побачив на своєму подвір’ї, біля огорожі, залякану та виснажену козулю. Як розповів чоловік, ця знахідна його дуже збентежила. Пан Михайло припускає, що тварина спустилась з лісового фонду до населеного пункту, втікаючи від вовків, а зайшла на його подвір’я через лісок, що позаду обійстя.

Ослаблену тварину Михайло відніс до сараю, де її відігрів та нагодував. Також чоловік викликав місцевого ветеринара Василя Горкавчука та повідомив про знайдену козулю головного мисливствознавця ДП «Мокрянське ЛМГ» Володимира Куцина. Тож після ветеринарного огляну сарну перевезли до Усть-Чорнянського лісництва.

Loading...

Читайте також:  Лісівники врятували оленя, матір якого загризли вовки

«Очевидно, рятуючись від вовків, молода козуля побачила подвір’я та забігла аби врятуватися. Тварина не була поранена, а тільки виснажена, тож її помістили до спеціального вольєра на реабілітацію. Під наглядом працівників лісомисливгоспу сарна пробуде декілька днів, а коли набереться сил, то єгері відпустять її у дику природу. Добре, що люди оперативно повідомили лісівникам, і допомога тварині надійшла вчасно», – розповідає головний мисливствознавець ДП «Мокрянське ЛМГ» Володимир Куцин.

Врятовану козулю лісівники помили та оглянули. На щастя, ушкоджень на тілі тварини не виявлено, тому її того ж дня випустили на волю.

Нагадаємо, в Ужгороді стався неочікуваний інцидент за участі козулі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0