Через коронавірус Мукачівська міськрада оприлюднила важливе повідомлення

Життя  25 лютого 2020 року, 16:58 1461

21 лютого у Мукачівській міській ОТГ створили тимчасову протиепідемічну комісію та затвердили план протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території ОТГ гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV. Сьогодні вже відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Влада міста визначила чіткий алгоритм дій на випадок надзвичайних ситуацій.

"Для запобігання занесенню і поширенню на території ОТГ гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, просимо населення повідомляти про туристичні та/або робочі поїздки (заплановані або, які вже відбулися) в країни, де зареєстровані випадки коронавірусу, сімейного лікаря в телефонному режимі для організації медичного спостереження", – зазначили у Мукачівській міськраді.

Loading...

Читайте також:  Коронавірус в Італії: чи є серед заражених закарпатські заробітчани

А також при появі найпоширеніших симптомів – підвищення температури, головний біль, кашель та утруднене дихання, в деяких випадках – діарея або кон’юктивіт негайно звертатися до свого сімейного лікаря в телефонному режимі або в колл-центр – 0800 503 118.

Збудник нового коронавірусу та механізм передачі недостатньо вивчені, тому нагадуємо населенню про основні принципи зниження загального ризику вірусної інфекції:

  • уникати тісного контакту з людьми, що страждають на гострі респіраторні інфекції;
  • часто мийте руки, особливо після прямого контакту з хворими людьми або їх оточенням;
  • уникати тісного контакту з хворими тваринами на фермах або у дикій природі;
  • люди з симптомами гострої респіраторної інфекції повинні дотримуватися правил етикету кашлю та респіраторної гігієни( тримати дистанцію, використовувати одноразові серветки при кашлі та чханні, мити частіше руки, максимально скоротити контакти з іншими людьми).

Нагадаємо, на Закарпатті наразі немає тестів на коронавірус.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0