«За базар треба відповідати», – Геннадій Москаль

Життя  26 лютого 2020 року, 14:03 3118 ДОКУМЕНТ

Федеральний суд США прийняв до розгляду позов уродженця Закарпаття мільярдера Алекса Ровта до народного депутата Олександра Дубінського, авторів програми «Гроші» та телеканалу «1+1» щодо розповсюдження завідомо неправдивої інформації стосовно нього. З метою забезпечення позову громадянин США Алекс Ровт просить накласти арешт на все майно відповідачів. Про це повідомив колишній очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Також позивач просить Федеральний суд США витребувати й прийняти до розгляду справу, яка порушена 20.10.2019 року судом штату Делавер (№2019-0377) щодо відмивання на території США коштів, отриманих злочинним шляхом кінцевим беніфеціаром «1+1» Ігорем Коломойським. Кошти в розмірі 607 долл США перераховувались через «Приватбанк», а 46 мільйонів з них належали «Кварталу-95».

Читайте також:  5 мільйонів доларів: у чому нардеп Дубінський звинувачує мільярдера із Закарпаття

Алекс Ровт подав аналогічні позови до тих самих відповідачів також і до Солом’янського та Подільського районного судів Києва. Можна вже робити ставки на те, які суди швидше розглянуть ці справи — українські чи американський?

«Також я подав клопотання, щоб при залученні мене в даній справі на території США всі витрати на переліт і проживання було покладено на відповідачів. Я попереджав: не викликайте вовка з лісу! Бо він може й вийти… За базар треба відповідати», – заявив Геннадій Москаль.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0