В Україні незабаром можуть закрити школи і обмежити масові заходи через поширення коронавірусу

Життя  5 березня 2020 року, 14:06 Олена Рощенко 3852

Україна буде вимушена запровадити епідеміологічні заходи у зв’язку з поширенням коронавірусу Covid 2019: на певний час заборонити масові заходи й закрити навчальні заклади. Про це сьогодні заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко у Нових Санжарах, куди він приїхав разом із президентом.

"Найближчим часом ми, на жаль, будемо вимушені вводити обмежувальні протиепідеміологічні заходи. Ми будемо забороняти проведення масових заходів, конференцій, спортивних заходів та закриватимемо тимчасово школи на обмежувальні протиепідеміологічні заходи", – зазначив Віктор Ляшко.

"Будемо робити розрив навчальних процесів, щоб зменшити масові скупчення людей, бо всі ми знаємо, що вірус передається повітряно-крапельним шляхом і треба як мінімум за 1,5-2 метри перебувати від людини, щоб не інфікуватися.

Loading...

Читайте також:  В сусідній Угорщині у двох людей виявили коронавірус

 

Не потрібно скуповувати маски, маски – це не захист. Це оманливе відчуття безпеки. Маска одягається лише на людину, в якої є симптоми гострої респіраторної хвороби – і тільки в тих випадках потрібно її носити. Ми не повинні створювати ажіотаж там, де його не повинно бути.

Купуйте мило, мийте руки з милом, обробляйте руки антисептиком. Будьте здорові, а ми гарантуємо, що країна наша буде в безпеці – в тому числі, біологічно", – підсумував головний державний санітарний лікар України.

Нагадаємо, закарпатка, яку евакуювали із Китаю, показала, в яких умовах вони жили у Нових Санжарах.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0