Коронавірус в Європі: мукачівець розказав про ситуацію в Лондоні

Життя  15 березня 2020 року, 16:50 4238 ВІДЕО

Світом шириться смертельний коронавірус, країни Європи зачинили кордони для іноземців та ввели карантин. Інтернет-видання "PMG.ua" вирішило розпитати мукачівця, який зараз живе і працює в Англії, про ситуацію із коронавірусом у цій країні.

Уродженець Мукачева Євген Русин каже, що масової істерії немає, але карантинні заходи дають про себе знати. Так, у місті вузи припинили навчання, а от в школах уроки поки тривають. Що стосується роботи, то працівники перейшли на дистанційний формат, або ж мають скорочений тиждень чи робочий день.

Правда, варто відмітити, що не всі організації здатні дати собі раду в таких умовах. Так, три великі компаніїї оголосили себе банкрутами. Також, люди масово скасовують бронювання в готелях і хостелах, що відчутно позначилось на туристичному бізнесі міста.

Читайте також:  Карантин 2020 в Україні: все, що потрібно знати

Через таку ситуацію люди змітають з прилавків продукти харчування та гігієнічні засоби. «До прикладу, у супермаркетах Tesco та Waitrose вже не можна купити ні макарони, ні рис. Вже тиждень немає туалетного паперу. Антисептик можна купити лише за великі гроші. Щодо ліків, то вже не знайдете парацетамолу – весь розібрали», – каже Євген. Нижче наведено відео, яке Євгену вдалося відзняти буквально вчора. 

«Щоправда, пусті полиці поки можна побачити лише у великих супермаркетах. У маленьких крамницях продуктів наразі вистачає», – підсумував Євген.

Нагадаємо, що дівчина із Закарпаття розповіла про ситуацію із захворюванням в Іспанії.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0