У Чехії обмежили вільне пересування людей, – ЗМІ

Життя  16 березня 2020 року, 15:28 3742

Уряд Чехії обмежив вільне пересування людей по країні з 00:00 понеділка до 6:00 24 березня через подальше поширення коронавірусу нового типу. Про це заявив прем’єр-міністр Андрій Бабіш, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Novinky.

Міністр охорони здоров’я Чехії Адам Войтех повідомив, що число інфікованих збільшилося до 293 осіб. Заборона на вільне пересування не поширюється на поїздки на роботу, необхідні сімейні поїздки або відвідування медичних установ.

"Ми намагаємося звести до мінімуму міжособистісні контакти. Це не комендантська година або домашній арешт", – прокоментував міністр внутрішніх справ Ян Гамачек.

Loading...

Читайте також:  У Закарпатській митниці звернулись до українців, які перебувають у Чехії

Згідно з урядовими розпорядженнями, люди повинні триматися на відстані не менше двох метрів в магазинах або на пошті і по можливості використовувати безготівкові розрахунки. Магазини повинні переконатися, що у них є умови для цього.

Міністр фінансів Олена Шіллерова заявила, що підприємці можуть подати податкові декларації пізніше визначеного терміну без штрафних санкцій. "Індивідуальні та корпоративні податкові декларації можуть бути подані без загрози санкцій до 1 липня 2020 року. Вам не потрібно турбуватися про санкції, якщо ви подасте декларацію пізніше", – сказала вона, додавши, що переплати будуть повернені протягом 30 днів.

Читайте також:  Угорщина через коронавірус закриває свої кордони

Минулого тижня уряд Чехії оголосив надзвичайний стан, культурні та спортивні заходи були скасовані, магазини і ресторани закриті з суботи. Продуктові магазини, аптеки,  заправні станції та інші сервіси продовжують роботу.

З понеділка, 16 березня, всім іноземцям заборонений в’їзд до Чеської Республіки, за деякими винятками.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Машка 16.03.2020, 16:21
То просто жесть, що робиться. І найгірше, що невідомо, доки ця зараза буде ширитися світом:(