Володимир Зеленський оприлюднив важливе відеозвернення

Життя  16 березня 2020 року, 20:34 3965 ВІДЕО

Сьогодні ввечері Президент України Володимир Зеленський оприлюднив нове відеозвернення. У ньому йдеться про ситуацію з коронавірусом та заходами безпеки.

"Досвід Китаю засвідчує, що непопулярні та жорсткі рішення долають вірус і рятують життя. Досвід інших країн показує, що м’якотілість та ліберальність є союзниками коронавірусу. Тому ми будемо діяти жорстко, невідкладно, можливо, непопулярно, але заради одного – життя та здоров’я українців", – йдеться в дописі Володимира Зеленського.

Які обмеження пропонує ввести Володимир Зеленський:

 • З 00:00 17 березня заборонити приймати відвідувачів закладам культури, ТРЦ, спортивним закладам, ресторанам, кафе, кінотеатрам та іншим закладам харчування, розваг та послуг. Ресторани та кафе зможуть продовжити роботу з приготування їжі, а українці зможуть замовити її доставку.
Loading...

Читайте також:  По цілому Закарпаттю вводяться суворі заходи карантину

 • З 12:00 18 березня заборонити залізничне, авіа, автобусне міжміське пасажирське перевезення, а також роботу метрополітенів. Перевезення пасажирів у містах може здійснюватися у режимі до 10 осіб у маршрутних таксі і таксі та до 20 осіб у тролейбусах, автобусах, вагонах трамваю.
 • Провести перемовини з МВФ про надання фінансової підтримки Україні для подолання наслідків коронавірусу.
  Від Нацбанку, Мінфіну, державних і приватних банків очікується створення програми кредитних канікул для малого і середнього бізнесу, концепція податкових змін.
 • Громадяни, що отримують пенсію, менше 5 тисяч гривень, мають отримати доплату у розмірі 1000 гривень.
 • В областях, де були підтверджені випадки коронавірусу (Чернівецька і Житомирська), запровадити режим надзвичайної ситуації з 17 березня.
 • Тимчасово заборонити планові заходи і операції у лікарнях, здійснити часткове перекваліфікування закладів медичної допомоги.
 • Розробити механізм доставки ліків працівникам Укрпошти для людей похилого віку.
 • Заборонити масові заходи за участю понад 10 осіб, включно з обрядами та церемоніями. Лідери церков мають поставитися до цього з розумінням.

Читайте також:  У Мукачеві впроваджують суворий карантин

 • Обмежити експорт продуктів харчування.
 • Міністерствам, головам ОДА, місцевій владі забезпечити безперебійну роботу продуктових і господарських магазинів, аптек, АЗС, банків, страхових компаній, а також усіх підприємств критичної інфраструктури та вантажного транспорту.

Нагадаємо, Мукачівська ЦРЛ оприлюднила важливе термінове повідомлення.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0