Заробітчани терміново повертаються додому: що коїться на КПП "Ужгород"

Життя  17 березня 2020 року, 10:52 6669 ВІДЕО

Посол України в Словаччині Юрій Мушка домовився із словацькою стороною про пропуск пішоходів у сторону України із 8:00 ранку сьогоднішнього дня до 19:00 22 березня. Про це повідомляє журналіст Віталій Глагола.

"Митники і прикордонники України не мають процедури пропуску пішоходів через КПП "Ужгород" і пускати їх не можуть пішки, хоча словаки пішки пускають. Скільки людей зараз під кордоном у Вишньому Нємєцкому? За моєю інформацією – від 100 до 200 людей", – зазначив Віталій Глагола.

Loading...

Читайте також:  Приїжджих з-за кордону закарпатських заробітчан просять залишатися в самоізоляції

Як вийшли із ситуації? За словами Глаголи, українська сторона організувала бус "Mercedes Sprinter" і він потрошки перевозить людей на українську сторону. Формально – це автомобільний перетин кордону і порушення процедури нема.

"Усі, хто перетинає кордон – підписують папери про 14-денну самоізоляцію. Багато людей простояли усю ніч ще з вечора, – розповів Віталій Глагола. – За словами в.о. голови Закарпатської ОДА Олексія Гетманенка у розмові зі мною, людей, які перетинають кордон, будуть супроводжувати до місця проживання без зупинок і вони мають звернутись для обстеження до сімейного лікаря за місцем проживання".

Як повідомляє Глагола, перші українці із Словаччини заїхали в Україну. Багато із них простояли на вулиці під словацьким шлагбаумом всю ніч.

"Наразі, усіх бусом перевозять на український бік, висаджують з автівки біля КПП "Ужгород" і бус повертається за іншими. За багатьма вже приїхали знайомі перевізники з інших районів, посадили в буси і поїхали", – підсумував Глагола.

Нагадаємо, депутати ввели покарання за порушення правил карантину.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
И 17.03.2020, 22:53
Багатьох забрали знайомі а інші поїдуть громадським транспортом?