У найближчі дні в Україні можуть ввести надзвичайний стан

Життя  22 березня 2020 року, 10:52 13356

Рада може ввести надзвичайний стан в Україні 24 березня у зв’язку з загрозою подальшого поширення коронавірусу. Про це ЗМІ повідомило джерело у парламенті. Позачергове засідання парламенту можуть скликати у вівторок.

"В понеділок ще ні, а у вівторок, думаю, буде", – повідомило джерело. Також джерела серед депутатів фракції "Слуги народу" підтверджують, що на порядку денному позачергового засідання має бути оголошено надзвичайний стан.

Loading...

Читайте також:  Надзвичайний стан в Україні: які обмеження можуть ввести

"Мені не відомо напевно, але президент говорив на фракції, що так. Якщо буде позачергове засідання, то перед тим має бути рішення РНБО. РНБО звертається до президента з рішенням, президент – указ, ми – постанову", – пояснило джерело.

Водночас, у керівництві фракції "Слуга народу" повідомили, що ані точної дати засідання, ані порядку денного поки не затверджено.

"Поки що нічого не знаємо про позачергове, у понеділок точно ні, адже депутати в регіонах. У вівторок – це можливо, але ми повинні знати про це за 48 годин", – повідомило джерело у керівництві фракції.

Зазначимо, що кількість хворих на коронавірус в Україні щодня зростає.

Джерело: РБК-Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Громадянка 23.03.2020, 18:21
Так надзвичайний стан буде вводити Президент чи Аваков?