"Про таких, як він, кажуть: "сіль Землі", – Василю Гарагоничу – 85

Життя  16 квітня 2020 року, 11:37 1206

На адресу сьогоднішнього ювіляра Василя Андрійовича Гарагонича надійшло чимало привітань. Одне з них – від адміністрації, педагогічного та студентського колективів Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу.

Василь Андрійович – заслужений учитель України, близько 30 років присвятив роботі в МКТЕК. Працював завідувачем денного відділення, викладачем і завідувачем кабінету, методистом, заступником директора з виховної роботи. Він і досі залишається освітянином-наставником для педагогів навчального закладу, а його тепла посмішка зігріває спогадами не одне покоління вдячних випускників, що завдяки добрим настановам змогли широко розправити крила.

Loading...

Читайте також:  Василь Гарагонич: "З вірою у серці і любов’ю до людей"

Навіть перейшовши на роботу редактора друкованого обласного щотижневика «Панорама», сьогоднішній ювіляр продовжує співпрацювати з викладачами та молоддю коледжу, висвітлюючи на шпальтах газети свята і будні коледжан.

Василь Андрійович – людина невтомної праці, автор багатьох книг, надзвичайний колекціонер родзинок народної та біблійної мудрості. Про таких, як він, кажуть: «сіль Землі», бо як без солі їжа несмачна, так і подібні постаті необхідні для відчуття справжнього смаку життєвого творіння, відданості, чуйності, шляхетності вчинків і духу. Відмінного самопочуття Вам, дорогий ювіляре!

Тож, дозвольте Вас сьогодні привітати,
Бо день такий буває раз, й не кожен рік,
Здоров’я, щастя щиро побажати,
На все життя, на довгий-довгий вік!
До сотні літ дожить без горя і журби,
Від гір, від сонця, від калини
Всіх благ земних – з роси й води
Бажаємо усі Вам нині!

З повагою адміністрація, педагогічний та студентський колектив Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0