Мер Івано-Франківська розпорядився вивезти ромів на Закарпаття

Життя  22 квітня 2020 року, 08:16 Руслана Полівчак 13370

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків нещодавно дав доручення вивезти людей ромської національності із Франківська на Закарпаття. Проте з цим завданням правоохоронці не впоралися повністю. Про це очільник міста повідомив на щотижневій оперативній нараді.

"Також цигани, ні, вірніше, особи ромської статі. Ми вже бус давали. Вивезли їх на Закарпаття. Чого вони далі тут?" – запитав Марцінків.

Loading...

Читайте також:  Як роми Закарпаття своє життя облаштовують

Начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій Ігор Влізло повідомив, що 12 людей відмовилося тоді їхати, сказали, що не поїдуть.

"Що значить відмовилися? А чого не запакували? Є поліція. До наступного вівторка маєте вирішити цю проблему. Ми вам автобус дали. Поліція просила дати автобус – дали. Чому не запакували і не відвезли?" – поцікавився очільник міста.

На оперативній нараді повідомили, що правоохоронці вивезли з Івано-Франківська десятьох людей ромської національності і на кордоні передали їх закарпатській поліції.

Руслан Марцінків сказав: "То треба другу ходку зробити".

Джерело: Суспільне
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 7
Іван 23.04.2020, 11:03
Галичанам завжди "хтось" заважає. Спершу були москалі. Тепер відпало, бо нема на кого звалювати свої проблеми. Найшли ромів. На євреїв не пишуть, бо клином трясуть, тобто бояться у рило дістати. Рішили що винні у всіх їх проблемах роми. Всі кругом них погані, одні вони білі і пухнасті. Те, що з-за кордону зарази навезли - то все нормально, лиш грошей подавай. А завтра роми з пачками грошей по приватних садибах розселяться, та будуть їх ублажати, бо заробити хтять.
Циган 22.04.2020, 11:41
Мер долбо*об
Роман 22.04.2020, 11:06
Цигани справді дуже нагліють! З ними конче треба щось робити! Тому мер прави ЩО НА МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ ЇХ ВІДПРАВЛЯЄ!
Генри 22.04.2020, 11:00
Мы им можем целым табором загнать цыган
Василь 22.04.2020, 10:16
Є поліція,а є Конституція ,яка гарантує вільне пересування по тереторії України.....
Ниймет 22.04.2020, 09:25
Най у Румунію їх відправляє якщо такий розумний чого Закарпаття
Невіруючий 22.04.2020, 08:35
А мер случайно не підохуїв? Закарпаття бля*ь шо їм тут? Вони не з Закарпаття почали розмножуватись і гастролювати по усій країні, як коронавірус з Уханя! У вас пару тих мандавох там шастає, а у нас тисячі і ми терпимо і не , хоча скільки вони тут та їх би і в клітки бо хуже чуми, але таку хуйн* як тот придуркуватий мер не несем і нєх*й сюда спаковувати тот недотабор, вам тут бля шо - зброд чи шо? Будете таке нести, то вас ще в буса с пакують ті йобані цигани! Садовий мусор шукав де б вивести, а тот гуцула циганів найшов де спакувати....... Безмозкі... Стид і позор таким людям при владі!