"Запакувати ромів і відвезти на Закарпаття": в області відреагували на слова мера Івано-Франківська

Життя  22 квітня 2020 року, 13:58 1625

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків нещодавно дав доручення вивезти людей ромської національності із Франківська на Закарпаття. Однак поліція не повністю впоралась із цим завданням. Деякі роми відмовились їхати.

Реація мера на слова поліцейських здивувала багатьох."Що значить відмовилися? А чого не запакували? Є поліція. До наступного вівторка маєте вирішити цю проблему. Ми вам автобус дали. Поліція просила дати автобус – дали. Чому не запакували і не відвезли?" – зазначив очільник міста.

Loading...

Читайте також:  Піймали на гарячому: у Ракошині розгорівся конфлікт через дії ромів

Закарпатців такі висловлювання посадовця обурили. Заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк сьогодні  відреагував на слова мера Івано-Франківська. 

"Хочу повідомити окремим представникам самоврядування Івано-Франківської області, які дають вказівки "упакувати" представників ромської національності і транспортувати їх на Закарпаття, що наша область забезпечила евакуацію, зустріч, транзитний коридор, консультації та забезпечила транспортом і супроводом 3 830 тисячі громадян, які проживають на території Івано-Франківської області.

Їх ніхто не "упаковував" і якщо була б на те необхідність, чи їх особисте бажання, ми би розмістили цих людей в нашій області.

Окрім того, 10.04.2020 року ми провели операцію по евакуації наших громадян, які потрапили у дорожньо-транспортну пригоду в околицях Будапешта. Серед постраждалих були двоє молодих людей з Івано-Франківської області. Ми зустріли їх та їхніх батьків, постійно інформували та створили сприятливі умови для очікування своїх дітей.

Так ми звикли працювати на Закарпатті. Таке наше ставлення до всіх людей без вийнятку. Тому ми очікуємо наших краян, де б вони не були", – зазначив Шинкарюк.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0