Соціальний проєкт компанії Флекс-Україна

Життя  30 квітня 2020 року, 10:31 2538 ФОТО, ВІДЕО

Ідея, що виникла у компанії Flex та стала її метою — створити у місті Мукачево дитячий ігровий простір, який надав би можливість та заохочував всіх діток різного віку, з різними здібностями разом грати та взаємодіяти один з одним. Адже гра — один із найважливіших способів, коли малеча активно навчається, дружить і спілкується. Доведено, що саме такі інклюзивні ігрові простори дозволяють дітям позитивно комунікувати один з одним, знімають почуття стресу, стимулюють творче мислення та прагнення досліджувати, підвищують впевненість у собі та дають можливість родинам отримувати задоволення від плідно проведеного разом часу.

Шляхетна ідея перетворилася у життя — дитячий ігровий простір для організації дозвілля, соціалізації діток з різними здібностями та адаптований для дітей з особливими потребами вже створений і зручно розміщений у центральному парку міста.

Майданчик, загальною площею 680 квадратних метрів, облаштований безпечними ігровими елементами шведської компанії HAGS. Вся продукція сертифікована згідно з європейськими нормами безпеки, екології та якості, матеріали відповідають стандартам EN 1176 та EN 1177. Якісне гумове покриття, товщиною 50 мм (виробник Німеччина), окрім естетичної складової забезпечує мінімізацію травм. Включені елементи для розвитку і стимулювання вестибулярного апарату, координації, тактильної чутливості, візуального фокусування.

Читайте також:  Чудове дитяче свято #FlexChildrensDay 2019 відсвяткувала компанія "Flex"!

Маємо надію, що ця ініціатива компанії Flex стане поштовхом для подальшої розбудови в нашому місті подібної інфраструктури та допоможе родинам, які виховують дітей з особливими потребами, соціально адаптовувати, знайомити з навколишнім світом, разом проводити відпочинок та заняття й також, що не менш важливо, надасть можливість й іншим діткам зрозуміти, що ми різні, але дитинство має бути у всіх.

За допомогою таких адаптованих ігрових просторів, при умові комунікації та гармонійного, всебічного розвитку дітей з самого раннього віку країна буде мати толерантне суспільство в майбутньому.

Ми не можемо змінити світ, але ми здатні зробити свій куточок світу добрішим!

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Notika 30.04.2020, 13:20
Молодці , так тримати .